Godło Polski

Aktualności

Odwiedziny uczniów szkół podstawowych

Otwarte drzwi 3

1 marca w naszej szkole odbyły się Drzwi Otwarte dla uczniów okolicznych szkół Podstawowych. Odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 3 we Wronkach, Zespołu Szkół w Biezdrowie, Zespołu Szkół w Ostrorogu. Młodzież miała okazję poznać pracownie technikum handlowego, ekonomicznego, budowlanego, odnawialnych źródeł energii i obsługi turystycznej.

Nauczyciele przedmiotów zawodowych razem z uczniami starszych klas przedstawili specyfikę każdego kierunku. Młodzież, która nas odwiedziła, miała możliwość popracować na programach wykorzystywanych w czasie zajęć. W sali gimnastycznej pracodawcy współpracujący ze szkołą przestawili swoją ofertę dla przyszłych uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia.

2 marca Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego zaprosił rodziców i uczniów obecnych klas ósmych szkół podstawowych oraz trzecich gimnazjów na „Otwarte drzwi 2019”. Jak co roku cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Nauczyciele i dyrekcja odpowiadali na pytania dotyczące kumulacji roczników oraz zasad rekrutacji. Pracodawcy, którzy przygotowali stoiska, przedstawiali specyfikę swoich zawodów.

Jeśli macie Państwo nadal wątpliwości co do zasad rekrutacji lub Wasze dzieci zastanawiają się nad wyborem szkoły zapraszamy do naszej placówki w godzinach pracy lub na stronę internetową (zakładka rekrutacja).

http://zs2-wronki.pl/index.php/rekrutacja

Otwarte drzwi 1 Otwarte drzwi 1 Otwarte drzwi 2 Otwarte drzwi 4
Otwarte drzwi 5 Otwarte drzwi 2    

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki