Pierwszy dzień wiosny

21 marca, pierwszy dzień wiosny to tradycyjnie w naszej szkole święto języków obcych. W tym dniu uczniowie klas technikum i szkoły branżowej rywalizują ze sobą znajomością języka angielskiego i niemieckiego, wiedzą o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych oraz grą aktorską.

Klasy walczyły w dwóch kategoriach: Znana bajka zagrana w wybranym języku obcym oraz konkursie wiedzy o krajach, w których językami urzędowymi są język angielski lub niemiecki.
W pierwszej kategorii I miejsce zdobyły klasy I branżowej szkoły I stopnia. Uczniowie nakręcili film "Cinderella", który zachwycił jury i wszyskich obecnych na sali.
W drugiej kategorii pierwsze miejsce wywalczyły klasy II technikum ekonomicznego i I technikum budowlanego i obsługi turystycznej.
Dzień Języków Obcych zorganizowały panie: Maria Nowaczyk, Sylwia Pogorzelczyk i Bogna Sikora.
Nagrody ufundowała Rada Rodziców za co serdecznie dziękujemy. Zdjęcia i film