Wystartowała Gra Ekonomiczna FAIR PLAY BANK GENEZA

gra ekonomiczna37 października 2013 roku na stronie internetowej www.sgbgra.pl wystartowała nowa gra ekonomiczna SGB dla młodych – FAIR PLAY BANK GENEZA.

Gra skierowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w wieku od 13 do 20 lat i trwać będzie do 19 listopada b.r. Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości. Każdy gracz biorący udział w rozgrywce, jest współwłaścicielem Banku Spółdzielczego, który tworzy wraz z czterema znajomymi. Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą udział w rywalizacji zespołowej tworząc swoje pięcioosobowe Megabanki. Wszyscy uczestnicy muszą wykazać się przedsiębiorczością, kreatywnością, a także zmierzyć się ze zadarzeniami losowymi i przewidzieć skutki ich wpływu na rozwój własnego biznesu.

Na najlepsze drużyny czekają nagrody:

• za zajęcie I miejsca nagroda główna dla Zespołu w łącznej kwocie 25 000,00 zł
  • za zajęcie II miejsca nagroda dla Zespołu w łącznej kwocie 15 000,00 zł
  • za zajęcie III miejsca nagroda dla Zespołu w łącznej kwocie 10 000,00 zł

Dodatkowo w indywidualnych licytacjach wygrać można Smartfony Nokia Lumia, słuchawki bezprzewodowe, odtwarzacze mp3, myszy bezprzewodowe oraz pendrivy.

2 października b.r. szkołę odwiedziły Pani Elżbieta Czosnowska – Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego we Wronkach oraz Pani Katarzyna Spychała – Kierownik Oddziału w Obrzycku. Obie Panie przekazały uczniom wiele cennych wskazówek dotyczących gry internetowej, za co im bardzo dziękujemy.

gra ekonomiczna1 gra ekonomiczna2 gra ekonomiczna4