Ważna informacja dla Rodziców!

Szanowni Państwo.
W związku z tragicznymi wydarzeniami, mającymi miejsce w jednej z warszawskich szkół, pragnę Państwa zachęcić do zapoznania się ze zbiorem „Procedur obowiązujących w Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach" - dotyczących reagowania w przypadku wystąpienia wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń fizycznych oraz zagrożeń bezpieczeństwa cyfrowego.
Zapewniam Państwa iż całe grono pedagogiczne każdego dnia przykłada szczególną wagę do zapewnienia uczniom bezpiecznych warunków zarówno na lekcjach jak również na przerwach śródlekcyjnych.
Każdy przejaw niewłaściwego zachowania uczniów bądź sytuacji niebezpiecznych jest na bieżąco monitorowany i rozwiązywany.