Godło Polski

Aktualności

Przynieśli zaszczyt Zespołowi Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego

Maturzyści 2019

26 kwietnia pożegnaliśmy absolwentów Technikum Ekonomicznego, Odnawialnych Źródeł Energii oraz Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Radny Rady Powiatu Szamotulskiego - pan Kazimierz Michalak i wręczył decyzję o przyznaniu Stypendium Starosty

Szamotulskiego dla najlepszego absolwenta technikum Julii Urban,która uzyskała średnią ocen- 5,13. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymały absolwentki: Wiktoria Błajet- średnia ocen 5,09, Joanna Kita- średnia ocen 4,83, Patrycja Walorczyk- średnia ocen 5,09.
Dyrektor szkoły, pan Sławomir Barszczewski pogratulował wyróżnionym i życzył wszystkim absolwentom sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Fotoreportaż

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki