Wycieczka do Sopotu

Sopot

W ostatnich dniach maja 2019 r. członkowie EUROKOŁA wzięli udział w wycieczce do nadmorskiego kurortu, jakim jest Sopot.
Uczniowie mieli okazję poznawać historię tego pięknego miasta oraz zobaczyć jego największe atrakcje. Pierwszym punktem programu było sopockie molo, najdłuższy w Europie tego typu obiekt drewniany.

Następnie spacerowano wzdłuż plaży oraz po słynnym deptaku tzw. Monciaku. Miłych wrażeń dostarczył uczestnikom wycieczki pobyt w Operze Leśnej, miejscu licznych festiwali i koncertów. Niemałym wyzwaniem było wejście po schodach sopockiej latarni, skąd na turystów czekał wspaniały widok na molo i Skwer Kuracjuszy.
Pogoda była wspaniała, więc młodzież zażywała kąpieli słonecznych oraz aktywnie spędzała czas na świeżym powietrzu. Natomiast wieczorem był czas na zajęcia, które w szczególny sposób zintegrowały członków EUROKOŁA. Fotki - na FB
Eurokoło wraz z opiekunką Agnieszką Sobkowiak składa serdeczne podziękowania Dyrektorowi Sławomirowi Barszczewskiemu oraz Szkolnej Radzie Rodziców za dofinansowanie wycieczki.