Godło Polski

Aktualności

Zjazd Kierowników Szkolenia Praktycznego

Zjazd Kierowników Szkolenie Praktycznego

Pierwsze spotkanie Kierowników szkolenia praktycznego z naszego rejonu odbyło się 5 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach. Jego głównym celem było powołanie do życia grupy eksperckiej, która oprócz wymiany doświadczeń będzie tworzyć nowe, wysokie standardy pracy kierowniczej w szkołach kształcących zawodowo.

Na zaproszenie Dyrektora Sławomira Barszczewskiego oraz Kierownika szkolenia praktycznego Joanny Kurek przybyło 10 specjalistów, którym powierzono obowiązki z zakresu organizacji praktyk zawodowych i zajęć praktycznych ze szkół w Szamotułach, Pniewach, Rogoźnie, Obornikach, Międzychodzie, Wronkach, Rokietnicy, Krzyżu Wielkopolskim. Doceniając wartość merytoryczną spotkań praktyków ustalono, iż grupa spotykać będzie się cyklicznie. Kolejna konferencja już 24.10.2019, na którą zapraszamy wszystkich pełniących funkcję kierownika - w imieniu p. Kierownik Szkolenia Praktycznego Zespołu Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy.

Zjazd Kierowników Szkolenie Praktycznego

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki