Uwaga Maturzyści!

Po odbiór świadectw z egzaminu dojrzałości zapraszamy 5 lipca 2018 r. w godzinach 8.00 – 14.00. Świadectwa wydawane będą za okazaniem dowodu tożsamości w sekretariacie szkolnym. Wnioski o egzamin poprawkowy należy złożyć najpóźniej  do 11 lipca 2019 roku w sekretariacie szkolnym.
Do egzaminu poprawkowego może przystąpić absolwent, który nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego w części ustnej albo pisemnej, pod warunkiem że:

• przystąpił do wszystkich egzaminów z przedmiotów obowiązkowych w części ustnej i pisemnej oraz
  • przystąpił do egzaminu z co najmniej jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym