Inauguracja roku szkolnego 2019/20

Inauguracja r.szk. 2019/20

Rok szkolny 2019/2020 w Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego uważamy za otwarty!

Uroczystość w naszej szkole miała dwie odsłony. O godzinie 9.00 dyrektor powitał klasy starsze, a o 11.00 swoje słowa skierował do uczniów klas pierwszych technikum i szkoły branżowej I stopnia.

Dyrektor, pan Sławomir Barszczewski przemawiając do zebranych, nawiązał do 80 rocznicy rozpoczęcia II wojny światowej oraz życzył nauczycielom i uczniom wielu pozytywnych przeżyć i emocji.

Apel swoją obecnością uświetnili: pan Kazimierz Michalak- członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego, w-ce starosta, pan Rafał Zimny i radny Rady Miasta i Gminy Wronki, pan Bartosz Roszak. Szczególnym momentem uroczystości było wręczenie Stypendium Starosty Szamotulskiego. Jesteśmy bardzo dumni z wyróżnionych uczniów i serdecznie im gratulujemy.

Kilka zdjęć