Godło Polski

Aktualności

Integracja klas pierwszych

Integracja klas pierwszych

W piątek, 13 września 2019 r. uczniowie klas pierwszych technikum i szkoły branżowej I stopnia wraz z wychowawcami miło i sympatycznie spędzili czas na boisku szkolnym w Biezdrowie. Po Mszy Św. odprawionej przez księdza Rafała Dąbrowicza w intencji uczniów i nauczycieli, rozpoczął się międzyklasowy mecz piłki nożnej, którego arbitrem był

nauczyciel wychowania fizycznego, pan Łukasz Wesołowski. Jednocześnie nauczycielki wychowania fizycznego pani Marlena Piekarek i Sylwia Popielska prowadziły konkurencje dla innych uczniów. Mogliśmy skosztować również ciasta i innych smakołyków przygotowanych przez Szkolne Koło Caritas.

Serdecznie dziękujemy dyrektorowi szkoły w Biezdrowie, pani Danucie Maślonie za użyczenie miejsca na integrację. Fotoreportaż  na Facebooku

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki