Godło Polski

Aktualności

Profilaktyka- najlepszą inwestycją w przyszłość młodzieży

Spotkanie z Policją

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów, w ramach Szkolnego Programu Wychowawczo- Profilaktycznego, 19 września wszyscy uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Komendy Powiatowej w Szamotułach. Sierżant sztabowy pani Ewelina Grzeszkowiak 

zapoznała młodzież z problematyką dot. przepisów prawa w stosunku do osób nieletnich. Omówione zostały podstawowe pojęcia związane z odpowiedzialnością prawną nieletnich oraz konsekwencjami związanymi z czynami popełnionymi przez osoby poniżej 18 roku życia. Wyjaśniono również uczniom, że nauczyciel jest funkcjonariuszem publicznym i określone zachowania w stosunku do pedagogów są naganne nie tylko z moralnego punktu widzenia, ale i pod względem prawnym.
Druga część spotkania została poświęcona profilaktyce uzależnień z obszaru narkotyków, dopalaczy i cyberprzemocy. Spotkanie z pewnością uwrażliwiło młodzież na ostrożność w podejmowanych działaniach i na konieczność przewidywania skutków swoich decyzji. FOTOREPORTAŻ

Pedagog szkolny - Hanna Siuda

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
E-Dziennik
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki