Godło Polski

Aktualności

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Uczennica II klasy Technikum budowlanego w Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego Paulina Rembacz, odebrała z rąk Wojewody Wielkopolskiego Piotra Florka oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty Elżbiety Walkowiak, stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Uroczystość odbyła się 22.11.2013 r. w sali koncertowej "Aula Nova" Akademii Muzycznej w Poznaniu. Gratulujemy Paulinie wysokich wyników w nauce, życząc kolejnych sukcesów. To niezwykłe spotkanie uświadomiło wszystkim obecnym, jak ważne w życiu są siła charakteru i dążenie do wyznaczonego celu oraz jak należy żyć, aby wprzyszłości nie żałować swoich czynów.

stypendium prezesa rady ministrow1 stypendium prezesa rady ministrow2
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki