Godło Polski

Aktualności

Piknik Techniczny

Targi Budownictwa w Pile

W czwartek, 24 paźzdiernika uczniowie klas technikum budowlanego wraz z opiekunami Wiesławem Pupcem, Krzysztofem Gromadzińskim i Tomaszem Strzelczykiem, brali udział w VII PIKNIKU TECHNICZNYM, który zorganizowały Katedry: 

Budownictwa, Elektrotechniki, Inżynierii Mechanicznej i Transportu Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile. Uczniowie brali udział w wykładach oraz zajęciach praktycznych z zakresu mechaniki, elektrotechniki i budownictwa. Zdjęcia na FB

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki