Na targach World Travel

Na targach World TravelJuż po raz drugi uczniowie klas Technikum Organizacji Turystyki wraz z nauczycielami z Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach wzięli udział w targach turystycznych World Travel Show, które odbyły się w podwarszawskim Nadarzynie. Młodzież w trakcie wycieczki zawodoznawczej mogła poznać największych touroperatorów oraz porozmawiać z kontrahentami z całego świata.

Podczas całodniowego pobytu uczniowie wzięli udział w licznych prelekcjach i spotkaniach zorganizowanych przez znanych podróżników: Martynę Wojciechowską czy Aleksandra Dobę. Poza tym nauczyciele zadbali, aby uczniowie podczas zwiedzania zdobyli jak najwięcej informacji, które będą przydatne w ich zawodzie, dlatego też otrzymali kilka zadań do wykonania, z których wywiązali się celująco. Targi turystyczne umożliwiają nam „podróż dookoła świata w osiem godzin” oraz zdobycie cennych doświadczeń.

Na targach World Travel Na targach World Travel Na targach World Travel Na targach World Travel
Na targach World Travel