Godło Polski

Aktualności

Na targach World Travel

Na targach World TravelJuż po raz drugi uczniowie klas Technikum Organizacji Turystyki wraz z nauczycielami z Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach wzięli udział w targach turystycznych World Travel Show, które odbyły się w podwarszawskim Nadarzynie. Młodzież w trakcie wycieczki zawodoznawczej mogła poznać największych touroperatorów oraz porozmawiać z kontrahentami z całego świata.

Podczas całodniowego pobytu uczniowie wzięli udział w licznych prelekcjach i spotkaniach zorganizowanych przez znanych podróżników: Martynę Wojciechowską czy Aleksandra Dobę. Poza tym nauczyciele zadbali, aby uczniowie podczas zwiedzania zdobyli jak najwięcej informacji, które będą przydatne w ich zawodzie, dlatego też otrzymali kilka zadań do wykonania, z których wywiązali się celująco. Targi turystyczne umożliwiają nam „podróż dookoła świata w osiem godzin” oraz zdobycie cennych doświadczeń.

Na targach World Travel Na targach World Travel Na targach World Travel Na targach World Travel 
Na targach World Travel      

 

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki