Uczniowie z Eurokoła ...

Eurokoło 2019 ...rozpoczęli kolejny rok działalności od zaproszenia do współpracy swych nowych kolegów z klas pierwszych. Pierwsze spotkanie o charakterze integracyjnym odbyło się w szkole, natomiast kolejne miało miejsce 6 listopada 2019 r. podczas ogniska w Pakawiu. Tradycją młodych Europejczyków stało się bowiem biesiadowanie w Domku Myśliwskim.

Starsi koledzy przygotowali na tę okazję quiz dotyczący 18 lat działalności EUROKOŁA (2001-2019) i sprawdzili wiedzę nowych członków. Symboliczne przyjęcie do Klubu Europejskiego nastąpiło przez wręczenie organizacyjnych koszulek przez opiekunkę panią Agnieszkę Sobkowiak. Wspólne przygotowywanie posiłków, spacery i ucztowanie przy ognisku zbliżyły uczniów, przed którymi wiele ciekawych spotkań i wycieczek. Z nową energią, w powiększonym składzie (38 uczniów) rozpoczęto realizację projektu pod hasłem Dzień Czeski.

Podziękowania dla Pana Dyrektora Sławomira Barszczewskiego, Rady Rodziców za wsparcie finansowe, dla pana Janusza Dreżewskiego z Koła Łowieckiego za pomoc. Fotki - FB