Godło Polski

Aktualności

Narodowe Święto Niepodległości

Święto Niepodległości

Dziś punktualnie o godzinie 11.11 cała społeczność szkolna odśpiewała hymn Rzeczypospolitej Polskiej. Był to początek akademii z okazji Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystość została przygotowana przez uczniów klasy I TC technikum ekonomicznego i budownictwa oraz przedstawicieli klasy I TA, I TB i III T, pod kierunkiem pań Barbary Nowierskiej i Eweliny Pawlak.

Dyrektor Sławomir Barszczewski przywitał wszystkich zebranych i swoim przemówieniu nawiązał do wydarzeń sprzed 101 lat oraz przybliżył postać współczesnego patrioty.
Wzruszającym momentem była uroczysta zmiana warty przy sztandarze.
Uczniowie klasy IV T technikum budowlanego: Dawid Bartkowiak - chorąży oraz przyboczni Gracjan Prętki i Łukasz Starczewski po trzech latach wiernej służby przekazali sztandar młodszym kolegom z klasy II B technikum budowlanego. W skład nowego pocztu sztandarowego weszli: Paweł Kaczmarek - chorąży i przyboczni Mateusz Jankowiak oraz Łukasz Serwata.
"Staremu" pocztowi sztandarowemu składamy podziękowania za lata pracy, a "Młodemu" życzymy satysfakcji z powierzonych obowiązków.
Montaż słowno-muzyczny przygotowany przez młodzież dostarczył zebranym wielu wzruszeń. Społeczności szkolna obejrzała występy w ciszy i zadumie, a na koniec nagrodziła Wszystkich gromkimi brawami. Kilka zdjęć i film  - na FB.

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki