Godło Polski

Aktualności

Dzień Życzliwości

Dzień Życzliwości

21 listopada jest Światowym Dniem Życzliwości! Samorząd uczniowski zachęcał dziś społeczność szkolną do okazywania życzliwości i przekazywania serdecznych słów innym na specjalnie przygotowanym drzewie pozdrowień oraz wręczając uśmiechnięte buźki. Światowy Dzień Życzliwości to święto wywodzące się ze Stanów Zjednoczonych. Powstało z inicjatywy braci Briana i Michaela McCormacków, którzy w 1973 roku zaprotestowali przeciwko konfliktowi zbrojnemu

pomiędzy Egiptem a Izraelem. Idea do dziś jest niezmienna – bądźmy dla siebie życzliwi, rozwiązujmy problemy w sposób pokojowy, a nie siłowy :). Zdjęcia - Fb

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki