Godło Polski

Aktualności

Pamiętamy...

Dzień Walki z AIDS

... o chorych na HIV/ AIDS, więc jak co roku społeczność uczniowska Zespołu Szkół nr 2 we Wronkach włącza się do obchodzonego na całym świecie Dnia Walki z AIDS. W piątek, 29 listopada, Samorząd Uczniowski z opiekunem Dominiką Rudy oraz pedagogiem Hanną Siuda przygotował dla naszej młodzieży kampanię informacyjną dot. problematyki zakażeń wirusem HIV oraz zapobieganiu AIDS. 

W klasach na godzinach wychowawczych zostały przeprowadzone zajęcia dotyczące tej problematyki, uczniowie otrzymali ulotki informacyjne oraz czerwone kokardki, symbol solidarności z chorymi na AIDS. Fotki

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki