Godło Polski

Aktualności

Turniej Mikołajkowy

Turniej Mikołajkowy

W ostatnim dniu rekolekcji odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych. Do sportowych zmagań swoje drużyny wystawiły klasy: ITA, ITC, ITD, IBB, IIB, IIIT i IVT. Gra odbywała się systemem brazylijskim do dwóch przegranych meczów. Poziom gry naszych zawodników i zawodniczek był w tym roku bardzo wysoki.

Dopisali również kibice, którzy w przyjaznej atmosferze dopingowali swoim drużynom

  • I miejsce zajęła klasa III T
  • II miejsce I TA
  • III miejsceIV T
  • IV miejsce honorowo zdobyły połączone siły zawodników z klas I TD i I TC

Wspaniałym Zawodnikom biorącym udział w Turnieju gratulujemy ciekawej i emocjonującej imprezy. Dziękujemy nauczycielem wychowania fizycznego za zorganizowanie zawodów, a Radzie Rodziców za słodkie niespodzianki dla naszych uczniów z okazji Mikołajek. FOTKI 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki