Godło Polski

Aktualności

POŁOWINKI 2019

Połowinki 2019

Uczniowie klasy II A technikum ekonomicznego i II B technikum budowlanego oraz obsługi ruchu turystycznego w dniu 29 listopada br. wraz z wychowawcami Anną Lubik, Sylwią Pogorzelczyk, dyrekcją oraz gronem pedagogicznym świętowali półmetek swojej nauki. Uroczystość odbyła się w Restauracji „Warta Smaku” we Wronkach. Połowinki to świetna okazja, by wykazać się zmysłem organizacyjnym. 

Przygotowanie zaproszeń, zarezerwowanie i dekoracja sali, przygotowanie ścianki do zdjęć - to nie jest takie proste jakby się mogło wydawać.  Nasi uczniowie poradzili sobie wspaniale z tym zadaniem, czego efektem była wspólna zabawa do północy.

Animatorzy czasu wolnego przygotowali atrakcję – niespodziankę. Był to konkurs wyboru Króla i Królowej Balu. Wśród nauczycieli zwyciężyli Ewelina Pawlak i Robert Raś, a wśród uczniów Marta Krzyżaniak i Janusz Banas.

FOTKI

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki