Brawa dla Mateusza

Na Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętości Handlowo - Menedżerskich

Uczeń klasy III T Mateusz Skobel został finalistą V Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo Menedżerskich. Awans do etapu centralnego zwalnia ucznia z egzaminu pisemnego – kwalifikacja A.35 i A.36 w zawodzie technik ekonomista. W zawodach na szczeblu centralnych weźmie udział 65 najlepszych uczniów w kraju, wyłonionych spośród ponad 2300 osób z 87 szkół tegorocznej edycji Olimpiady.

Finał odbył się w Krakowie 12-13 grudnia 2019 r. Etap centralny obejmuje test z szeroko rozumianej ekonomii w języku polskim i języku obcym, sprawdzian praktyczny z wykorzystaniem komputera oraz etap ustny. Opiekunem ucznia jest pani Anna Lubik.