Godło Polski

Aktualności

Brawa dla Mateusza

Na Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętości Handlowo - Menedżerskich

Uczeń klasy III T Mateusz Skobel został finalistą V Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo Menedżerskich. Awans do etapu centralnego zwalnia ucznia z egzaminu pisemnego – kwalifikacja A.35 i A.36 w zawodzie technik ekonomista. W zawodach na szczeblu centralnych weźmie udział 65 najlepszych uczniów w kraju, wyłonionych spośród ponad 2300 osób z 87 szkół tegorocznej edycji Olimpiady.

Finał odbył się w Krakowie 12-13 grudnia 2019 r. Etap centralny obejmuje test z szeroko rozumianej ekonomii w języku polskim i języku obcym, sprawdzian praktyczny z wykorzystaniem komputera oraz etap ustny. Opiekunem ucznia jest pani Anna Lubik.

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki