Godło Polski

Aktualności

Opowieść wigilijna

Opowieść wigilijna

Niesamowitych wrażeń artystycznych dostarczyli nam wczoraj aktorzy, który pod kierunkiem pani Agnieszki Naumowicz wystawili sztukę pt: "Opowieść wigilijna" na podstawie książki Charlesa Dickensa o tym samym tytule. 

Główną rolę Scrooge'a rewelacyjnie zagrał Gracjan Bartkowiak, a w charakterystyczne role duchów wcielili się Jakub Kaniewski, Maks Sokółka i pan Robert Raś. Siostrzeńca Scrooge'a zagrał Kacper Wylegała, a kancelistę Jakub Cieśla. Przepiękna scenografia Pawła Pogorzelczyka i efekty dźwiękowe, o które zadbał Maciej Śrama dopełniły całości. W świąteczną atmosferę wprowadziły nas kolędy i pastorałki zaśpiewane przez Klaudię Gumną, Olę Rębacz i Dominikę Obarę.
Pięknie dziękujemy wszystkim aktorom, piosenkarkom, pani Agnieszce, panom Robertowi i Pawłowi oraz Maciejowi za cudowne chwile, które mogliśmy dzięki Wam przeżyć. ZDJĘCIA

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki