Godło Polski

Aktualności

Wolni od uzależnień

Zajęcia "Wolni od uzależnień"

W dzisiejszych czasach problem uzależnienia wśród dzieci i młodzieży jest bardzo powszechny. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów w dniach 21-24.01.2020 r. w Zespole Szkół nr 2 we Wronkach gościł pan Arkadiusz Patyna, certyfikowany specjalista do spraw uzależnień, który przeprowadził we wszystkich klasach pierwszych warsztaty

 profilaktyczne pt. "Moje plany, marzenia, cele a alkohol, narkotyki, dopalacze i inne środki uzależniające". Zajęcia mają na celu promowanie życia wolnego od uzależnień, dostarczenie wiedzy o konsekwencjach spożywania alkoholu oraz zażywania narkotyków, dopalaczy i innych środków psychoaktywnych. Uczniowie dowiedzą się również,  do kogo w razie problemu mogą zwrócić się o pomoc.

Pedagog szkolny - Hanna Siuda

Zajęcia "Wolni od uzależnień"

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki