Czarowny, studniówkowy wieczór...

Studniówka 2020... rozpoczął się 24 stycznia 2020 r. tradycyjnym, dostojnym polonezem. Uczniowie wraz z wychowawczynią Sylwia Pogorzelczyk mieli przyjemność gościć dyrekcję, nauczycieli, przewodniczącego Rady Rodziców.

Były releksyjne, wzruszające przemówienia, koniczynki, podziękowania i kwiaty. Po wręczeniu koniczynek, które mają przynieść szczęście na maturze, dyrektor i przewodniczący Rady Rodziców życzyli udanej zabawy i powodzenia na egzaminie dojrzałości. Uczniowie przygotowali też dla nauczycieli niespodziankę w postaci występów i quizów. Śmiechom i dobrej zabawie nie było końca. Fotki i filmy z tej uroczystości znajdziecie na szkolnym Facebooku.

Wspomnienia utrwalone w kadrach p. Rafała Sierchuły publikujemy również na FB - FOTOREPORTAŻ

O naszej studniówce napisali także: