Godło Polski

Aktualności

17 Bal Zakochanych przeszedł do historii

Przed BALEM

15 lutego 2020 r.  odbył się nasz tradycyjny, już 17 Bal Zakochanych organizowany przez Radę Rodziców. Bilety na nasz bal rozeszły się zanim rozwiesiliśmy plakaty! Ale na ten sukces zapracowali wszyscy. Cała społeczność szkolna od kilku tygodni żyła przygotowaniami do tej zabawy. Chcielibyśmy więc podziękować rodzicom, uczniom, nauczycielom, sponsorom

i dyrekcji szkoły za wspólną pracę. Jesteście The Best.
Dziś chcielibyśmy wymienić tych, którzy bezpośrednio pracowali przy naszej zabawie. O menu walentynkowe zadbała firma cateringowa #Pyrkowa, a o muzykę #Zespolbrix za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również sponsorom, którzy ufundowali wiele atrakcyjnych nagród.
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę rodziców, ktorzy przez całą noc dbali o gości na naszym balu.
Paniom Annie Starczewskiej, Barbarze Mikitowicz, Iwonie Kaprykowskiej, Monice Kukule i Katarzynie Łabojewskiej oraz panom Michałowi Kaszkowiakowi, Grzegorzowi Śramie, Maciejowi Pilarskiemu oraz Grzegorzowi Kukule bardzo dziękujemy za pomoc i poświęcony bezinteresownie czas. 

Fotki i filmy znajdziecie na szkolnym FB.

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki