Godło Polski

Aktualności

Fantastyczny debiut naszej reprezentacji

Nasza siatkarska druzyna

To byl fantastyczny debiut naszej reprezentacji!!! Wspaniałe dziewczyny kierowanie przez trenera - p. Dyrektora Sławomira Barszczewskiego pięknie zaprezentowały szkołę na Mistrzostwach Powiatu w piłce Siatkoweji  i przywiozły 3 miejsce i brązowy medal.  W mistrzostwach brało udział 5 drużyn a gry odbywały się w systemie "każdy z każdym". 

W pierwszym meczu pokonaliśmy siatkarki z ZS Nr2 z Szamotuł (2:0), potem przegraliśmy 0:2 z aktualnymi wicemistrzyniami Wielkopolski z ZS Nr 1 w Szamotułach, następnie wygraliśmy 2:0 z zawodniczkami z ZS Pniewy. W ostatnim, najważniejszym meczu o II miejsce walczyliśmy  z ZS Nr 3 w Szamotułach. Po pierwszym wygranym 25:19 secie, drugi niestety przegraliśmy 16:25 i ostatecznie (zdecydowały tzw. małe punkty) zajęliśmy III miejsce w turnieju. Jest to duży sukces, gdyż w tym składzie drużyna przygotowywała się tylko pół roku...

Dziękujem niezawodnej Radzie Rodziców za opłacenie transportu naszych zawodniczek!!!

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki