Godło Polski

Aktualności

Szkoła Najwyższej Jakości

Na gali wręczania nagród

Jako jedyna szkoła w województwie wielkopolskim, Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego po raz kolejny uzyskał tytuł Szkoły Zawodowej Najwyżej Jakości! Nagrodę, dyplom i statuetkę odebrał z rąk Pani Aurelii Michałowskiej - Mazowieckiego Kuratora Oświaty, dyrektor Sławomir Barszczewski. Projekt pani Sylwii Pogorzelczyk "Nowe horyzonty

- kształcenie pod patronatem Akademii Rainbow" znalazł się w elitarnym gronie 10 finalistów konkursu, a projekt pani Agnieszki Sobkowiak "Szkolny Klub Europejski w drodze do sukcesu zawodowego" uzyskał tytuł Dobrej Praktyki. 

"Sukces to ludzie, którzy go tworzą." Serdecznie gratulujemy sukcesu!!! Zdjęcia na FB

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki