Godło Polski

Aktualności

Czas Zawodowców 2020

Czas Zawodowców

18 uczniów IV klasy technikum ekonomicznego odbyło 40 godzinny cykl zajęć poszerzających kompetencje zawodowe w ramach programu Czas Zawodowców BIS – Zawodowa Wielkopolska. Młodzież uczyła się m. in. obsługi programu księgowego e-nova, tworzyła projekt własnej działalności 

gospodarczej, uczestniczyła w seminariach z doradztwa zawodowego, odwiedziła uniwersytecki Kampus Piotrowo oraz studio studenckiego radia Afera. Zajęcia odbywały się we współpracy z Politechniką Poznańską.

czas1 450x600 czas2 450x600 czas3 450x600 czas4 450x600
czas5 450x600 czas6 450x600    

 

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki