Hazard! Nie, dziękuję

Hazard? NIE

Bogata oferta działań Szkolnego Programu Wychowawczo - Profilaktycznego tym razem jest skierowana do uczniów wszystkich klas II, III i IV, którzy uczestniczyli w akcji HAZARD! NIE, DZIĘKUJĘ, przygotowanej przez Krajową Administrację Skarbową. Jej celem jest podniesienie świadomości osób młodych na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą hazard i uzależnienie od niego.

Spotkanie ma również zwrócić uwagę, na konsekwencje prawne wiążące się z udziałem w procederze nielegalnego urządzania i prowadzenia gier hazardowych. Kampanię „Hazard! Nie, dziękuję” objął honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej, podkreślając, że jej założenia wpisują się w działania MEN w zakresie poprawy bezpieczeństwa uczniów oraz wzmocnienia profilaktyki uzależnień w szkołach i placówkach oświatowych.

Hazard? NIE Hazard? NIE