Godło Polski

Aktualności

Hazard! Nie, dziękuję

Hazard? NIE

Bogata oferta działań Szkolnego Programu Wychowawczo - Profilaktycznego tym razem jest skierowana do uczniów wszystkich klas II, III i IV, którzy uczestniczyli w akcji HAZARD! NIE, DZIĘKUJĘ, przygotowanej przez Krajową Administrację Skarbową. Jej celem jest podniesienie świadomości osób młodych na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą hazard i uzależnienie od niego.

Spotkanie ma również zwrócić uwagę, na konsekwencje prawne wiążące się z udziałem w procederze nielegalnego urządzania i prowadzenia gier hazardowych. Kampanię „Hazard! Nie, dziękuję” objął honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej, podkreślając, że jej założenia wpisują się w działania MEN w zakresie poprawy bezpieczeństwa uczniów oraz wzmocnienia profilaktyki uzależnień w szkołach i placówkach oświatowych.

Hazard? NIE Hazard? NIE    

 

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki