Godło Polski

Aktualności

„Opowieść Wigilijna Po Naszymu”(w gwarze wielkopolskiej)

opowiesc wigilijnaJak co roku w Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, podejmując się próby przedstawienia „Opowieści wigilijnej” Dickensa w gwarze wielkopolskiej. Okazało się, że doskonale posługują się dialektem i można mieć nadzieję na utrzymanie tradycji.

Apel przygotowali uczniowie klasy II TA, którzy wykonali również wspaniałe dekoracje. Dodatkowym walorem przedstawienia były kolędy zaśpiewane przez Anię Piotrowską z klasy II TA i Martę Kaszkowiak z klasy III LA.

KILKA FOTEK

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki