Pożegnanie w cieniu pandemii

Absolwencci_2020

24 kwietnia o godzinie 13:00 odbyło się zakończenie roku szkolnego klasy IV technikum. Abiturienci zapisali się bardzo pozytywnie na kartach historii szkoły i nie mogli odejść bez pożegnania. Nie zabrakło przemówienia dyrektora Sławomira Barszczewskiego, kilku ciepłych słów ze strony wicedyrektor Joanny Kubiak oraz wychowawcy klasy Sylwii Pogorzelczyk.

Wyjątkowe pożegnanie z maturzystami, na odległość, przez Internet, było bardzo wzruszające i nostaligiczne. Uczniowie przygotowali podziękowanie dla nauczycieli w formie kolażu oraz… ostatnie zadanie domowe - Moje wspomnienia o szkole.
Tytuł najlepszego absolwenta otrzymała Dominika Obara ze średnią ocen 5,57. Szkołę z wyróżnieniem ukończyły również:
Angelika Wilińska - średnia ocen 5,48
Patrycja Bartkowiak - średnia ocen 5,39
Dagna Skrzypczak - średnia ocen 5,39
Aleksandra Dobska - średnia ocen 4,91
Wszystkie uczennice otrzymały zachowanie wzorowe.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za czteroletnią współpracę, a zwłaszcza paniom: Annie Starczewskiej, Honoracie Wojciechowskiej, Karolinie Kudlińskiej i Małgorzacie Cygan.
Uczniom życzymy powodzenia na egzaminie dojrzałości oraz realizacji zamierzonych celów.

Więcej wspomnień i pamiątek - na FB