Mikołajkowy Turniej Siatkówki

mikolajkowy turniej siatkowkiJuż po raz ósmy w Zespole Szkół Nr 2 szóstego grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych.

Zgłosiło się 6 drużyn z poszczególnych roczników. Turniej odbywał się systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów do 15 pkt.

Nadrzędnym celem Turnieju była dobra zabawa, sportowa rywalizacja oraz integracja zespołów klasowych składających się z dziewczyn oraz chłopaków.

W opinii wszystkich zawodników cel został osiągnięty! W wyniku sportowych zmagań wygrała klasa III TA, drugie miejsce zajęła klasa IV TA, trzecie miejsce II TB, czwarte I TA, piąte II TA i szóste III LA.

Wszystkie drużyny otrzymały z rąk Pana Dyrektora słodkie prezenty na Apelu Bożonarodzeniowym. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom a pozostałym drużynom dziękujemy za udział.

FOTKI