Konsultacje dla uczniów klas I – III oraz otwarcie biblioteki

Szanowni Państwo. Informujemy, że od 1 czerwca szkoła umożliwia uczniom klas I – III uczestnictwo na terenie szkoły w konsultacjach indywidualnych lub w małych grupach.
Uczniowie zainteresowani, są zobowiązani zgłosić się do konkretnego nauczyciela, a ten po otrzymaniu zgody dyrekcji, poda uczniom termin konsultacji. Konsultacje maja charakter dobrowolny. Na konsultacje przychodzimy w maseczkach, dezynfekujemy przy wejściu ręce i udajemy się do wyznaczonej sali. Po zakończonych konsultacjach wracamy bezpośrednio do domu.
Również od 1 czerwca rusza stacjonarna praca biblioteki, przy zachowaniu odpowiednich procedur. Uczeń zainteresowany zwrotem książki proszony jest o kontakt z panią Dominiką Rudy. Biblioteka czynna jest w środy i czwartki w godzinach od 9.00 do 13.00