Współpraca z firmą Multichem

1

Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach, kształcący się w zawodach mechanicznych, od nowego roku szkolnego będą podnosić swoje kompetencje zawodowe.
Dyrektor Sławomir Barszczewski wraz z kierownikiem szkolenia praktycznego, panią Joanną Kurek, w odpowiedzi na zaproszenie

Prezesa Zarządu, pana Piotra Muszkiety, odwiedzili firmę Multichem z Tarnowa Podgórnego. Celem spotkania było nawiązanie współpracy pomiędzy firmą Multichem, a ZS Nr 2 we Wronkach. Uczniowie będą brali udział w kursach mających na celu zdobycie dodatkowych umiejętności
i wiadomości, zarówno teoretycznych jak i praktycznych z zakresu nowoczesnych technologii lakierniczych.
Multichem Sp. z o.o. jest polską firmą dostarczającą kompletnych rozwiązań dla samochodowych napraw lakierniczych, oferowanych pod marką PROFIX. Dzięki posiadanemu doświadczeniu i wiedzy technicznej, firma stworzyła centrum szkoleniowe, w którym uczestnicy kursu mogą zdobywać nowe umiejętności na najnowocześniejszym sprzęcie, a także posiąść wiedzę dotyczącą nowinek technicznych.
Obie strony ustaliły, że udział w kursach będą brać uczniowie klas III branżowych szkół I stopnia, zdobywając dodatkowe kwalifikacje. Warto podkreślić, że wszystkie koszty szkolenia pokryje firma Multichem.
Dyrektor szkoły jest przekonany, że współpraca nawiązana z firmą Multichem wzbogaci ofertę edukacyjną w zawodach mechanicznych i przyczyni się do podniesienia jakości pracy szkoły branżowej I stopnia.

1  3 3 5