Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie!

1 września 2019 roku rozpoczęliśmy pracę w 16 oddziałach i z liczbą 403 uczniów. Pomimo podwójnego rocznika i ostatnich trzech miesięcy pracy w domu z powodu Covid19, jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć uczniów. Młodzież, która wybrała naszą szkołę na kolejny etap edukacji, przynosi zaszczyt nauczycielom i rodzicom.

Po podsumowaniu całorocznej pracy możemy się pochwalić wieloma sukcesami.

• Wytypowaliśmy dwóch uczniów do stypendium Prezesa Rady Ministrów, są to uczniowie, którzy zdobyli najwyższe średnie ocen w szkole ponagimnazjalnej 6.0 i ponadpodstawowej 5.95.
  • Do stypendium Starosty Powiatu Szamotulskiego wytypowaliśmy 42 uczniów ze średnią 5.0 i wyższą.
  • 68 uczniów swoją pracą zdobyło świadectwa z wyróżnieniem czyli z czerwonym paskiem,a
  • 128 uczniów uzyskało średnią ocen powyżej 4.0.
  • Jesteśmy dumni z najlepszych uczniów z Branżowej Szkoły I Stopnia, ponieważ pięcioro z nich uzyskało średnią ocen powyżej 5.0 i również zostali wytypowani do stypendium Starosty Szamotulskiego.
  • Podpisaliśmy umowę partnerską z #Akademia_rainbow
  • Nasi uczniowie są laureatami wielu konkursów i olimpiad przedmiotowych
  • Otrzymaliśmy brązową tarczę dla najlepszego Technikum 2020 w rankingu "Perspektyw"

Dzięki ciężkiej pracy nauczycieli, ogromnemu wsparciu rodziców, zaangażowaniu uczniów, odnieśliśmy ogromny sukces! Dziękujemy Wam za to, że codziennie mobilizujecie nas nauczycieli do jeszcze wydajniejszej pracy.

Macie tę moc !