Chwalimy się naszymi sukcesami

e twinning

Przez cały rok szkolny, grupa uczniów z klas I TA i I TB pod kierunkiem pani Bogny Sikory pracowała przy tworzeniu projektu "It's my Life" na platformie eTwinning, na której pracują uczniowie i nauczyciele z całego świata. W Polsce zarejestrowanych jest 18 374, w województwie Wielkopolskim 1506 szkół.

✅Projekt z Zespołu Szkół Nr 2 we Wronkach otrzymał w dniu dzisiejszym Krajową Odznakę Jakości, jako jedyny w powiecie szamotulskim.

✅Celem przyznawania Krajowej Odznaki Jakości jest wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom.

✅Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły – publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.

✅Gratulujemy uczniom klas technikum ekonomicznego, budowlanego i organizacji turystyki oraz pani Bognie Sikorze.

✅Z niecierpliwością czekamy na wrzesień, kiedy będzie przyznawana Europejska Odznaka Jakości, ponieważ projekt "It's my Life" został do tej nagrody nominowany.
Brawo!!!