Godło Polski

Aktualności

Inauguracja r.szk.2014/2015

Blackboard school

Dokładnie o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego cała społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny. Prowadzące Edyta Grzesiak i Marta Zawadzka z klasy III TA serdecznie przywitały Kazimierza Michalaka – członka zarządu Starostwa Powiatowego oraz dyrektora Wydziału Edukacji, Spraw Obywatelskich, Kultury, Sportu i Turystyki – Jana Stefaniaka.

W szczególny sposób powitały uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole. Życzyły powodzenia uczniom klasy maturalnej a nauczycielom i dyrekcji cierpliwości w przekazywaniu wiedzy.

Następnie głos zabrał pan dyrektor Ryszard Firlet, który nawiązał do tragicznych wydarzeń sprzed 75 laty, kiedy to hitlerowskie Niemcy rozpoczęły okrutną, trwającą sześć lat II wojnę światową. Dyrektor w swym przemówieniu przedstawił plany do zrealizowania na aktualny rok szkolny życzył również wszystkim sukcesów w zdobywaniu wiedzy. Następnie prowadzące poprosiły zaproszonych gości, aby w asyście dyrektora szkoły wręczyli stypendium Starosty Szamotulskiego, za szczególne osiągnięcia i celujące wyniki w nauce.
Po zakończeniu oficjalnej części inauguracji nowego roku szkolnego głos zabrała pani dyrektor Ewa Michalak, która przedstawiła klasom wychowawców oraz omówiła sprawy związane z organizacją roku szkolnego.
Po wystąpieniu pani dyrektor, klasy udały się wraz z wychowawcami na spotkania w salach lekcyjnych.
W roku szkolnym 2014/2015 wychowawcami klas pierwszych zostali:

  • Klasa I Technikum – Emilia Górniak
  • Klasa I ZA – Agnieszka Sobkowiak
  • Klasa I ZB – Sławomir Barszczewski
  • Klasa I ZC – Sylwia Popielska

Joanna Kubiak

inauguracja 14 15 1 inauguracja 14 15 2  

 


 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki