Godło Polski

Aktualności

Integracja Klas Pierwszych

integracja

W piątek 26 września br. uczniowie klas pierwszych I TA i I ZA wraz z wychowawczyniami Emilią Górniak i Agnieszką Sobkowiak wzięli udział w wyjeździe integracyjnym do Pakawia. Tam rozpalono ognisko, przy którym pieczone były kiełbaski. W Domku Myśliwskim można było wypić ciepłą herbatę oraz zjeść pyszne drożdżówki.

Po posiłku uczestnicy wyprawy spacerowali po lesie, a następnie udali się nad Wartę, w pobliżu przeprawy promowej. Wspólne chwile uwieczniono na licznych fotografiach. W czasie wyjazdu integracyjnego uczniowie i wychowawczynie lepiej się poznali oraz miło spędzili czas.


Agnieszka Sobkowiak

integracja1 integracja2 integracja3 integracja4
  integracja    
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki