Godło Polski

Aktualności

Stadion Olimpii Poznań Zdobyty - Adrian Spychaj z Zespołu Szkół nr 2 w Finałowej Trójce w Biegu na 800 Metrów!!!

sukcesy sportowe 5

Doskonale rozpoczęli nowy rok szkolny sportowcy ze Szkoły u Konara. Najpierw dwa złote i trzy srebrne medale zdobyte 24 września 2014 w Szamotułach na Mistrzostwach Powiatu w lekkoatletyce, a teraz ogromny sukces naszego biegacza Adriana Spychaja z klasy III TB, który 30 września na stadionie Olimpii w Poznaniu odniósł sukces na Mistrzostwach Rejonu Poznań- Zachód w lekkoatletyce.

W zawodach brali udział uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach w składzie:

  • Adrian Spychaj z klasy III TB w biegu na 800 metrów
  • Hubert Dembski z klasy I ZB w skoku w dal
  • Sebastian Bartkowiak z klasy II TA w skoku wzwyż.

Uczeń klasy pierwszej Hubert Dembski z wynikiem 5,52 cm awansował do finałowej ósemki. Zaznaczyć należy, że Hubert Dembski uczy się w naszej szkole od września, a już dał się poznać, jako utalentowany sportowiec. Bardzo dużym sukcesem może pochwalić się Adrian Spychaj, który zajął trzecie miejsce w biegu na 800 metrów i uzyskał awans na Mistrzostwa Wielkopolski!!
Serdecznie gratulujemy!

Sławomir Barszczewski

sukcesy sportowe 2 sukcesy sportowe 3 sukcesy sportowe 4 sukcesy sportowe 5
sukcesy sportowe 1 sukcesy sportowe 6    
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki