Godło Polski

Aktualności

Dzień Patrona

dzien patrona 2014 3

3 października 2014 roku obchodziliśmy w naszej szkole po raz ósmy Dzień Patrona. Akademia rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Po wstępnych słowach prowadzących, głos zabrał Pan Dyrektor Ryszard Firlet, który w swym przemówieniu podkreślił

jakie znaczenie dla wychowania młodzieży ma hołdowanie tradycjom, jakimi są uroczystości szkolne. Następnie delegacja uczniów złożyła kwiaty pod tablicą Patrona. Podniosłym momentem tej uroczystości było przyjęcie w poczet społeczności Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisław Konarskiego uczniów klas pierwszych, którzy złożyli ślubowanie na Sztandar Szkoły. Uroczystości towarzyszył program artystyczny, który został przygotowany przez uczniów klasy III TA pod kierunkiem Pań Agnieszki Napierały i Joanny Kurek.

Joanna Kubiak

dzien patrona 2014 2 dzien patrona 2014 3 dzien patrona 2014 4 dzien patrona 2014 5
 dzien patrona 2014 1      
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki