Godło Polski

Aktualności

Eurokoło w Pakawiu

pakawie 4

Młodzież z Eurokoła rozpoczęła kolejny rok działalności od zaproszenia do współpracy swych nowych kolegów. Pierwsze spotkanie o charakterze integracyjnym odbyło się w szkole, natomiast kolejne miało miejsce 2 października br. w Domku Myśliwskim. Tradycją młodych Europejczyków stało się bowiem wrześniowe biesiadowanie przy ognisku w Pakawiu.

Wspólne przygotowywanie posiłków, spacery i rozmowy zbliżyły uczniów, przed którym wiele ciekawych spotkań oraz pracy związanej z przygotowaniem Dnia Irlandzkiego. Z nową energią i w powiększonym składzie Eurokoło rozpoczęło realizację projektu na rok 2014/2015 pod hasłem „Irlandia w Unii Europejskiej”.

Agnieszka Sobkowiak

pakawie 1 pakawie 2 pakawie 3 pakawie 4
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki