Godło Polski

Aktualności

Koncert Dla Wolontariuszy

koncert 6

9 października 2014 roku uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w koncercie Grzegorza Hyżego. Zaproszenie na imprezę było podziękowaniem dla wolontariuszy pracujących na rzecz Samsung Półmaratonu za zeszłoroczną i tegoroczną pracę. Wkład młodzieży docenił Starosta powiatu szamotulskiego Pan Paweł Kowzan, 

który wraz z przedstawicielem firmy Samsung podziękował zgromadzonym dedykując im koncert oraz życząc wspaniałej zabawy. Występ zgodnie z oczekiwaniami okazał się hitem. Artysta zaprezentował utwory ze swojej debiutanckiej płyty. Na scenie był prawdziwym wulkanem energii. Gromkie brawa, okrzyki, wspólne śpiewy, kończyły każdy z wykonywanych numerów. Zabawa była przednia. Składamy podziękowania organizatorom koncertu.

Joanna Kubiak

koncert 1 koncert 2 koncert 3 koncert 5
  koncert 4  koncert 6  
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki