Godło Polski

Aktualności

Święto Odzyskania Niepodległości

swieto niepodleglosci 1Na program szkolnego Dnia Niepodległości w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego złożyły się pieśni, wiersze, a także prezentacje multimedialne dotyczące rozbiorów i powstań narodowych. Również w formie slajdów przedstawione zostały poszczególne etapy narodzin niepodległej Rzeczypospolitej. Wielu wzruszeń widzom dostarczyły

zarówno piosenki patriotyczne w wykonaniu Ani Piotrowskiej , jak i prezentacja „Roty” . Uczniowie i nauczyciele mieli okazję obejrzeć fragmenty dawnych kronik filmowych, które przedstawiają Legiony Polskie i Józefa Piłsudskiego. W ostatnim punkcie programu uroczystości pojawił się utwór polskiego rapera „Mam biało-czerwone serce” przywołujący pamięć i rozbudzający poczucie dumy u młodego pokolenia Polaków.
Apel , który odbył się 10 listopada 2014 r., przygotowali uczniowie IV TA pod kierunkiem nauczycielki historii Agnieszki Sobkowiak oraz wychowawczyni Anny Lubik .

Agnieszka Sobkowiak

swieto niepodleglosci 1 swieto niepodleglosci 2 swieto niepodleglosci 3 swieto niepodleglosci 4
swieto niepodleglosci 5 swieto niepodleglosci 6 swieto niepodleglosci 7  
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki