Godło Polski

Aktualności

Święto Niepodległości - Oficjalne Uroczystości

11 listopada

11 listopada jest niezwykle ważnym Świętem Narodowym. W tym dniu wspominamy poległych walczących o niepodległą Polskę. Otaczamy pamięcią wszystkich tych znanych z imienia i nazwiska, jak i bezimiennych bohaterów dzięki, którem dane jest nam żyć w kraju wolnym i niepodległym. Przybliżanie postaci wybitnych Polaków ma na celu nie tylko pogłębienie

wiedzy historycznej ale także wzbudzanie uczucia dumy z bycia Polakiem a przez to postaw patriotycznych w młodym pokoleniu. Świadomi tej misji dyrekcja oraz nauczyciele zachęcają uczniów do uczestnictwa w obchodach Święta Odzyskanie Niepodległości wraz z mieszkańcami Wronek. Jak co roku Dyrektorowi Ryszardowi Firletowi towarzyszył Poczet Sztandarowy szkoły oraz liczna młodzież przybyła na Mszę Świętą oraz przemarsz ulicami miasta. Ich obecność jest dobitnym dowodem na to, iż takie wartości jak honor i ojczyzna również dla młodzieży XXI wieku wiele znaczą.

Joanna Kurek

11 listopada 11 listopada1
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki