Uwaga Konkurs Plastyczny!!!

12

Światowy Dzień Walki z AIDS to święto obchodzone corocznie 1 grudnia z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) od 1988 roku. W tym dniu na całym świecie, w tym w Polsce, odbywają się m.in. konferencje, happeningi oraz akcje edukacyjne dotyczące profilaktyki HIV/AIDS.

Z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS odbędzie się w naszej szkole II Edycja Konkursu Plastycznego pod hasłem: „Stop HIV/Stop AIDS”.

Cele konkursu

• zwiększenie świadomości w zakresie wiedzy o HIV/AIDS
  • zachęcanie do podejmowania bezpiecznych zachowań,
  • uświadomienie, że zagrożenie HIV dotyczy każdego z nas,
  • pokazanie jak chronić się przed zakażeniem
  • propagowanie wiedzy, jak można się zakazić HIV,
  • uświadomienie, że negatywny wynik testu dzisiaj, nie chroni przed zakażeniem HIV w przyszłości.

Udział w konkursie polega na wykonaniu indywidualnej pracy plastycznej w formie plakatu, dowolną techniką, na arkuszu brystolu.

Każda praca powinna być opatrzona na odwrocie imieniem, nazwiskiem i klasą do której uczęszcza uczestnik konkursu.

Uczestnikami konkursu są uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach.

Prace należy składać do dnia 28 listopada 2014 r. w bibliotece szkolnej.

Prace zostaną ocenione przez specjalnie powołaną Komisję.

Uczniowie, którzy zajmą I, II, III miejsce otrzymają nagrody.

Komisja zastrzega sobie prawo przyznawania wyróżnień.

Złożenie pracy na konkurs jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jej publikację na wystawie i w mediach.

12 gyg