Godło Polski

Aktualności

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Tenisie Stołowym

tenis stolowy 9

Odbyły się 4 listopada 2014 roku w Zespole Szkół im. Emilii Szczanieckiej w Pniewach. Wszystkie drużyny walczyły systemem "każdy z każdym" do 3 wygranych setów w jednym meczu  i 4 wygranych meczy ogólnie. 

 

Wronki reprezentowane były przez Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego, a przeciwnikami byli reprezentanci szkół ponadgimnazjalnych z Pniew i Szamotuł. Drużyny z naszej szkoły dzielnie walczyły i ostatecznie osiągnęły brązowe medale. Drużynę dziewcząt tworzyły: Justyna Białuska, Edyta Grzesiak, Klaudia Kudlińska i Karolina Smolarek – wszystkie uczennice z klasy III TA, a w składzie drużyny chłopców znaleźli się: Adam Bober III TB oraz Kamil i Mikołaj Przybysz i Jakub Brożys – wszyscy z klas I. Obu drużynom serdecznie gratulujemy sukcesu.

Opiekun reprezentacji- Marlena Piekarek 

tenis stolowy 1 tenis stolowy 2 tenis stolowy 3 tenis stolowy 4
tenis stolowy 5 tenis stolowy 6 tenis stolowy 7 tenis stolowy 8
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki