Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Tenisie Stołowym

tenis stolowy 9

Odbyły się 4 listopada 2014 roku w Zespole Szkół im. Emilii Szczanieckiej w Pniewach. Wszystkie drużyny walczyły systemem "każdy z każdym" do 3 wygranych setów w jednym meczu  i 4 wygranych meczy ogólnie.

Wronki reprezentowane były przez Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego, a przeciwnikami byli reprezentanci szkół ponadgimnazjalnych z Pniew i Szamotuł. Drużyny z naszej szkoły dzielnie walczyły i ostatecznie osiągnęły brązowe medale. Drużynę dziewcząt tworzyły: Justyna Białuska, Edyta Grzesiak, Klaudia Kudlińska i Karolina Smolarek – wszystkie uczennice z klasy III TA, a w składzie drużyny chłopców znaleźli się: Adam Bober III TB oraz Kamil i Mikołaj Przybysz i Jakub Brożys – wszyscy z klas I. Obu drużynom serdecznie gratulujemy sukcesu.

Opiekun reprezentacji- Marlena Piekarek

tenis stolowy 1 tenis stolowy 2 tenis stolowy 3 tenis stolowy 4