Godło Polski

Aktualności

Połowinki 2014

polowinki 114 listopada o godzinie 18.00 dyrektor szkoły Ryszard Firlet przywitał uczniów, nauczycieli i rodziców na szkolnych połowinkach. Tegoroczną zabawę przygotowały klasy III TA, III TB i II TA 

wraz z wychowawcami Joanną Kubiak, Wiesławem Pupcem i Sławomirem Barszczewskim. Oprawą muzyczną zajął się uczeń klasy III ZC Sebastian Kaczmarek, a cateringiem firma Misa Smaków. Nad całością czuwali rodzice, którym uczniowie i wychowawcy klas składają serdeczne podziękowania.

 Joanna Kubiak

polowinki 5 polowinki 2 polowinki 3 polowinki 4
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki