Godło Polski

Aktualności

Zaduszki Poetyckie

zaduszki 220 listopada br. W kinie Halszka w Szamotułach odbyły się Zaduszki Poetyckie. Jest to konkurs recytatorski, w którym udział bierze młodzież szkół ponadgimnazjalnych z powiatu szamotulskiego. Naszą szkołę reprezentowały : Kamila Henschke (IIITA), Patrycja Grzelak (ITA) i Joanna Wallicht (ITA).

Uczennice przedstawiły wiersze i fragmenty prozy nieżyjących poetów i pisarzy. Po mistrzowsku zaprezentowała się Kamila Henschke, która otrzymała wyróżnienie za wiersz K.K Baczyńskiego „Gdy broń dymiącą” oraz za fragment prozy Ch. Bukowskiego „Szmira”.
Wyrazy uznania i gratulacje należą się również Patrycji i Joannie, które po raz pierwszy spróbowały swoich sił na „wielkiej” scenie.

 Agnieszka Napierała

zaduszki 2 zaduszki 1 
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki