Wizyta w przedszkolu

wizyta przedszkole 1518 grudnia reprezentacja uczniów z klasy IV TA wcieliła się w orszak Świętego Mikołaja by odwiedzić dzieci z Przedszkola Nr 1 "Bajkowy Świat" we Wronkach. Uczniowie odwiedzili grupę 3-latków "Kraina Pszczółki Mai" oraz grupę 4-latków "Kraina Elfów".

Dzieci wysłuchały przygotowanej specjalnie na tę okazję przez "Śnieżynki" świątecznej opowieści, za co odwdzięczyły się śpiewając piosenki i deklamując świąteczne wierszyki. "Śnieżynki" pomogły Świętemu Mikołajowi wręczać prezenty wszystkim dzieciom. Obu spotkaniom towarzyszyła wspaniała, radosna atmosfera. Inicjatorem spotkania była pani Dominika Rudy.

wizyta przedszkole 1 wizyta przedszkole 2 wizyta przedszkole 3 wizyta przedszkole 4
 wizyta przedszkole 5  wizyta przedszkole 6 wizyta przedszkole 7 wizyta przedszkole 8
wizyta przedszkole 9 wizyta przedszkole 9 wizyta przedszkole 11 wizyta przedszkole 12
wizyta przedszkole 13 wizyta przedszkole 14 wizyta przedszkole 15