Godło Polski

Aktualności

Uwaga! Gimnazjaliści!

technik handlowiecTechnik handlowiec to zawód dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności. Na kierunku tym nauczysz się rozpoznawać potrzeby rynku, profesjonalnie przygotowywać dokumentację handlową, prowadzić rozliczenia i skutecznie negocjować z kontrahentami. 

Dowiesz się co to skuteczna reklama i efektywny marketing. Podczas nauki uzyskasz kwalifikacje: A.18.: Prowadzenie sprzedaży oraz A.22.: Prowadzenie działalności handlowej. Zdobędziesz tytuł Technika Handlowca, uznawany w formie Europassu w całej Unii Europejskiej. Posiadacze dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik handlowiec wykonują swoje zadania na różnych stanowiskach pracy:

  • merchandiserzy - dbają o właściwą ekspozycję i promocję towarów, zatrudniani są zwłaszcza w dużych placówkach detalicznych;
  • referenci/asystenci handlowi ds. zaopatrzenia - organizują w przedsiębiorstwach handlowych lub produkcyjno-usługowych zaopatrzenie w potrzebne towary, materiały lub surowce do produkcji; 
  • referenci/asystenci ds. sprzedaży - organizują sprzedaż towarów i usług w firmach handlowych lub sprzedaż wyrobów gotowych w przedsiębiorstwach produkcyjnych; 
  • handlowcy, posiadający odpowiednio wysokie kompetencje zawodowe oraz doświadczenie, zajmują stanowiska kierownicze organizując prace podległych im pracowników. 

Zdobyte kwalifikacje pozwalają także na założenie własnej firmy i podjęcie działalności gospodarczej. Nauka w zawodzie technik handlowiec daje możliwość i solidne podstawy dalszego rozwoju i poszerzania wiedzy na studiach licencjackich, magisterskich między innymi w Szkołach Wyższych Handlowych na dowolnie wybranym kierunku.

Wybierz zawód technika handlowca – jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów na rynku pracy!

Emilia Górniak

 

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki